Güvenilir Alışveriş

Ücretsiz Mağaza Açma

Web siteniz yoksa ve İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız kapidaodeyin.com tam size göre. Diğer alışveriş sistemleri tamamen kredi kartlarına bağlıyken bizim sistemimiz tamamen güven odaklı olup sadece kapıda ödemeli kargo gönderimi yapmaktadır. Diğer sitelerde komisyon harici mağaza açma, reklam ve görüntülenme ücreti öderken bizim sitemizde komisyon harici ekstra hiçbir ücret ödemiyorsunuz.

Mağaza başvurunuz onaylandıktan sonra https://www.kapidaodeyin.com/mgiris adresinden size gönderilen şifreyle giriş yaparak hemen ürün yüklemeye başlayabilirsiniz (İlk etapta sınırlı olarak mağaza başvurusu kabul edilecektir). Mağaza paneline girerek mağaza logonuzu ve siparişlerin hangi mail adresine düşeceğini seçmeyi unutmayın.

Web sitemiz üzerinden siparişiniz geldikten sonra müşteriyi arayıp siparişi teyit işlemini gerçekleştirirsiniz.Daha sonra mağaza panelinden kargolanacak olarak not ekle kısmına ekleyebilirsiniz. Müşteriye ve bizlere sipariş hakkında (kargolancak, iptal edildi, kargo takip numarası vb.) bilgileri sipariş notları kısmından ekleyeceksiniz. Bizde durum kontrolü yaparak siparişlerin mevcut durumunu değiştireceğiz. WhatsApp hattıyla müşterilerle birebir iletişimde olacağımızdan siparişlerde hiç bir aksaklık yaşanmayacaktır.

Sadece kargo anlaşması bulunan firmaların başvurusu kabul edilmektedir. Mağaza Başvurusu İçin Tıklayın

Güvene Dayalı Kapıda Ödeyin Sistemi

Sistemimiz sadece güvene dayalı olduğunu daha önce belirtmiştik. Yapılan alışverişlerde mevcut ödemeniz gereken komisyon tarafımızca kargo takipleri yapıldıktan sonra netleştirilmektedir. Sizinle müşteriniz arasında para aracılığı yapmıyoruz. Kargoyla mevcut anlaşmada ki gibi müşteriden tahsil edilen para sizin hesabınıza yatırılmaktadır. Bize ise sizinle aramızda yapılacak olan anlaşma sonrası alt limit belirlenerek kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

XML Adresleri İçin
XML adresiniz bulunuyor ve sisteme girişini istiyorsanız. Tarafımıza WhastApp veya e-mail yoluyla linki gönderebilir, ürünlerin mağazanıza girişini isteyebilirsiniz.

Başarımız

Geçtiğimi Şubat ayında sadece 250 adet ürünle gösterdiğimiz Google reklamları başarısında sizlerin ürünlerini de sitemizde görmekten mutluluk duyarız. 165.000 reklam gösterimi ve 2.410 reklam tıklamasıyla beraber bir bütünün parçaları oluşturarak Türkiye’ye hizmet için sitemizde mağaza açmanız yeterli olacaktır.

 

Panel Tanıtımı – Ürün Ekleme – Komisyon Oranları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir