Güvenilir Alışveriş
Sevgililer Günü Hediyeleri Kapıda Ödeme

Sevgiliye Alınabilecek En İyi 5 Hediye Önerisi

Sevgiliye Alınabilecek En İyi 5 Hediye Önerisi okuyup hediyenizi satın alın. 14 Şubat sevgililer gününde en güzel hediyeyi sipariş verin kapıda ödeyin. Sevgililer gününe yaklaşmasıyla kız veya erkek arkadaşınıza hediye seçemeyenler için oluşturduğumuz sevgililer gününe özel 5 hediye önerisi. Hayatınıza anlam katan kişiye hangi hediyeyi alacağınız hakkında henüz fikrinize yoksa yazımızı okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bayanlar veya erkekler için farklı hediyeler bakarken zorlanıyorsanız. Unisex sevgili hediyesi seçmenizin tam zamanı olabilir. Armağan vermek için yılın en anlamla günü ve doğru zamanı olan 14 Şubat’la beraber partnerinizi mutlu edin.

Aşk Kavanozu

Sevgiliniz için bir gün değil her gün sevgililer günü olsun. 365 günü bir kavanoza sığdırdık içerisine 365 adet sevgi sözcükleri fısıldadık. Aşk dediğiniz söz ile olur. Sözse yazı ile olur. İster hepsini bir günde verin, isterseniz her gün bir tane verin.

Sevgiliye Alınabilecek En İyi 5 Hediye Önerisi

Ancak siz hediye edin diye kırmızı güllerle doldurduk ve kırmızı kutuya koyduk. Sevginiz daim olsun diye kalplerin üzerini sevgi sözcüklerini yazdık. Bu harika hediyeye https://www.kapidaodeyin.com/urun/ask-kavanozu-model-2 tıklayıp sipariş verebilirsiniz.


Love You Kupa ve Hediye Ayısı

Sevgiliniz için ufacık ama çok etkili bir hediye öneriyoruz. 1 adet 10 cm minnak ayıcık ve 1 adet “I LOVE YOU” yazılı kupa. Tüm hayatı boyunca çayını, suyunu ve neskafe içerken aklında olun. Yanında ki ufak ayıcığın üzerinde yine “I LOVE YOU” yazıyor. 10 santim boyuyla çok tatlı ve şeker. Her gördüğünde sizi hatırlayabilir 🙂

ayıcık hediyeli kupa

Bu harika hediyeyi incelemek ve sipariş vermek için https://www.kapidaodeyin.com/urun/kupa-ayicik-hediyeli-i-love-you-kupa linkini inceleyebilirsiniz. Minik kutusunda büyük sevginizi şirin bir şekilde anlatın.


1000 Gül Yaprağı ve 8 Adet Mum

Size sevgilinizi şok geçireceği ve çok beğeneceği bir hediye tavsiye ediyoruz. Salona, yatağa veya oturma odasına evin neresine isterseniz orasına kalp şeklinde düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz uçan balonlarla da destekleyip ekstra şoklayabilirsiniz.

1000 kırmızı gül yaprağı ve mumlar

Bizce en güzel hediyelerden bir tanesi. Bu sevgililer gününde olmasa da kesinlikle başka bir zaman veya özel günde alınması ve uygulanması gereken bir sürpriz. Ürün hakkında detaylı bilgi ve sipariş vermek için https://www.kapidaodeyin.com/urun/kirmizi-1000-gul-yapragi-8-adet-kalp-mum


Kişiye Özel Bardak Altlığı

Taşın üzerine resimlerinizi ve isminizi yazıyor. Taş bardak altığı sayesinden sevgiliniz sizi iş yerinde dahi unutmayacak olması çok güzel duygu. Kalıcı ve çok işe yarayan bir hediye tavsiye ediyoruz. Kişiye özel bardak altığı ile ikinizin resmini aynı kareye sığdırıyoruz. Dilerseniz altına isimlerinizi yazıyor anınızı ölümsüzleştiriyoruz.

kişiye özel resimli bardak altlığı

Taş bardak altığı seçimi için https://www.kapidaodeyin.com/tas-bardak-altligi ilgili sekmeden size en uygununu seçebilirsiniz. Bu harika ürün en geç 3 gün içerisinde kargoya verilebilir.


Özel Tasarım Sevgili Kupası

Bardak altlığını tavsiye ettikten sonra, özel tasarım sevgili kupasını sizlere sunmazsak ayıp olur diye düşündük. İkisini birden satın almak en güzel hediyelerden bir tanesi olacağına emin olun. Üzerine ister isminizi, isterseniz resminizi koyuyoruz. Aşkınıza sevgi katıyor mutluluğunuzu daim ediyoruz.

kişiye özel sevgili kupası

Bu harika hediyeye sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz. İster hali hazırda bir tasarım seçebilirsiniz. İsterseniz fotoğraf veya isminizi yaptırabilirsiniz.


Sevgiliye alınabilecek en iyi 5 hediye tavsiyesini sizlere sunduk. Bize kalsa 5’ini birden satın alın ve hayat arkadaşınızı çok mutlu edin. 14 Şubat sevgililer günü hediyeleri uygun fiyatlarla kapidaodeyin.com’da.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir